- Den buku, 13. Ploden 862 -
       Byla už tma. Albireo se ponořilo do matných stínů svítících luceren. Na ulici znatelně ubylo honosně oblečených a přibylo více chudáků, hledajících svou útěchu ve skleničce pochybného pití v ještě pochybnějších hospodách. Ve Zlaté čtvrti jakoby se však všechna jasnější světla vysmívala stínům ve východních částech města. Zde se večerní život plný přepychu zrovna rozjížděl. Bujarý smích z Medového domu kolemjdoucímu zkrachovalému obchodníkovi sevřel dlaně v pěsti. S pohledem zarytým do dlažby Zlaté promenády se snažil být co nejrychleji někde jinde. Míjel Lordův palác, pak Bardskou akademii, když jej z jeho černých myšlenek vytrhnul nadpozemský zpěv. Zvedl svůj vždy zamračený zrak k oknům akademie a zaposlouchal se. Lilian. Takhle zpívá přeci jen Lilian, teskně vydechl a ještě chvíli trvalo, než vyhlazený obličej znovu zarámoval tvrdý výraz a rozbrázdil jej krutými vráskami.


- Kliknutím na náhled se otevře nové okno s fotografiemi ve větším rozlišení. Pokud by se tak nestalo, je možné, že prohlížeč zablokoval nově otevíraná okna. Pokud chcete, povolte mu na tomto webu otvíraná okna.
Pokud se chcete zúčastnit Galerie jiných světů svými vlastními snímky, můžete fotografie (Dračí doupě, Mage Knight, Warhammer, Mordheim, LARP, jiné RPG apod.) zaslat na adresu webmaster@usvitdobrodruhu.cz spolu s krátkým popiskem a autorstvím. Vaše snímky rád v této galerii zveřejním. -Tažení začíná
-Klub hráčů Mage Knight Litomyšl-


Používáme vlastní terény i vlastní scénáře
-Klub hráčů Mage Knight Litomyšl-


Střetnutí vrcholí
-Klub hráčů Mage Knight Litomyšl-


Silně chráněný strom
-Klub hráčů Mage Knight Litomyšl-


Mordheimské náměstí
-Mordheim, Johan Jan Veverka-

Stránky galerie:  - 1 -Materiály vychází v základu z modulu Asterion pro dračí doupě autorů Jiřího Buchty, Vladislava Čecha, Karla Makovského, Martina Bláhy a dalších. Přímé události, konkrétní lokace nezahrnuté do zveřejněných map autorů a část postav jsou vlastním výtvorem.
- Kontakt: webmaster@usvitdobrodruhu.cz -
Další informace o obecném světě Asterionu na: www.asterionrpg.cz
Aktualizováno: 10. ledna 2015
- Johan Jan Veverka 2007 -